530-26-06-WH-0250F
- Артикул производителя:
- 530-26-06-WH-0250F
- Краткое описание:
- CABLE MOD FLAT 6COND REEL 250'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.267" (6.80mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 250' (76.20m)
- Number of Conductors :
- 6
- Wire Gauge :
- 26 AWG