530-26-08-SV-1000F
- Артикул производителя:
- 530-26-08-SV-1000F
- Краткое описание:
- CABLE MOD FLAT 8COND REEL 1000'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.346" (8.80mm)
- Jacket Color :
- Silver
- Length :
- 1000' (304.80m)
- Number of Conductors :
- 8
- Wire Gauge :
- 26 AWG