AT-K-C-26-4-W/14
- Артикул производителя:
- AT-K-C-26-4-W/14
- Краткое описание:
- CABLE MOD COIL 4COND WHITE 14'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.189" (4.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.512" (13mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- Length - Coil Extended :
- 14' (4.27m)
- Length - Coil Retracted :
- 6.25' (1.90m)
- Wire Gauge :
- 26 AWG