AT-K-C-26-6-W/7
- Артикул производителя:
- AT-K-C-26-6-W/7
- Краткое описание:
- CABLE MOD COIL 6COND WHITE 7'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.267" (6.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.512" (13mm)
- Length - Coil Extended :
- 7' (2.13m)
- Length - Coil Retracted :
- 3.28' (1.00m)
- Number of Conductors :
- 6
- Wire Gauge :
- 26 AWG