AT-K-C-26-6-S/5
- Артикул производителя:
- AT-K-C-26-6-S/5
- Краткое описание:
- CABLE MOD COIL 6COND SILVER 5'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.267" (6.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.512" (13mm)
- Jacket Color :
- Silver
- Length :
- Length - Coil Extended :
- 5' (1.52m)
- Length - Coil Retracted :
- 2.33' (0.71m)
- Number of Conductors :
- 6
- Wire Gauge :
- 26 AWG