AT-K-26-6-B/500
- Артикул производителя:
- AT-K-26-6-B/500
- Краткое описание:
- CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 500'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.267" (6.80mm)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- 500' (152.40m)
- Number of Conductors :
- 6
- Wire Gauge :
- 26 AWG