AT-K-26-4-W/100
- Артикул производителя:
- AT-K-26-4-W/100
- Краткое описание:
- CABLE MOD FLAT 4COND WHITE 100'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.189" (4.80mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 100' (30.5m)
- Number of Conductors :
- 4
- Wire Gauge :
- 26 AWG