MCP-2000-3-025
- Артикул производителя:
- MCP-2000-3-025
- Производитель/Бренд:
- Cicoil
- Краткое описание:
- CBL RIBN 26COND TWIST-PAIR 25'
- Производитель :
- Cicoil
- Категория товара :
- Flat Ribbon Cables
- Cable Type :
- Flat Twisted Pair, Flat Jacket
- Conductor Strand :
- Features :
- Jacket (Insulation) Material :
- Flexx-Sil™
- Jacket Color :
- Clear
- Length :
- 25.0' (7.62m)
- Number of Conductors :
- 26
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 260°C
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL E324413, CE
- Ribbon Thickness :
- 0.200" (5.08mm)
- Ribbon Width :
- Shielding :
- Shielded
- Voltage :
- 450 V
- Wire Gauge :
- 22 AWG, 28 AWG