AWG28-34/F/300
- Артикул производителя:
- AWG28-34/F/300
- Краткое описание:
- CBL RIBN 34COND 0.05 MULTI 25'
- Conductor Strand :
- 7 Strands / 36 AWG
- Jacket Color :
- Multiple
- Length :
- 25.0' (7.62m)
- Number of Conductors :
- 34
- Operating Temperature :
- 105°C
- Pitch :
- 0.050" (1.27mm)
- Ribbon Thickness :
- 0.035" (0.89mm)
- Ribbon Width :
- 1.700" (43.18mm)
- Voltage :
- 300 V
- Wire Gauge :
- 28 AWG