300-30-14-GR-0250F
- Артикул производителя:
- 300-30-14-GR-0250F
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- CBL RIBN 14COND 0.025 GRAY 50'
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Flat Ribbon Cables
- Cable Type :
- Flat Cable
- Conductor Strand :
- 7 Strands / 38 AWG
- Features :
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket Color :
- Gray
- Length :
- 50.0' (15.24m)
- Number of Conductors :
- 14
- Operating Temperature :
- 105°C
- Pitch :
- 0.025" (0.64mm)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 2678
- Ribbon Thickness :
- 0.026" (0.66mm)
- Ribbon Width :
- 0.350" (8.89mm)
- Shielding :
- Unshielded
- Voltage :
- 150 V
- Wire Gauge :
- 30 AWG