AWG28-10/G-1/300-R
- Артикул производителя:
- AWG28-10/G-1/300-R
- Краткое описание:
- CBL RIBN 10COND 0.039 GRAY 10'
- Conductor Strand :
- 7 Strands / 36 AWG
- Jacket Color :
- Gray
- Length :
- 10.0' (3.05m)
- Number of Conductors :
- 10
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 105°C
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)
- Ribbon Thickness :
- 0.035" (0.89mm)
- Ribbon Width :
- 0.394" (10.00mm)
- Voltage :
- 300 V
- Wire Gauge :
- 28 AWG