302-28-04-GR-0250F
- Артикул производителя:
- 302-28-04-GR-0250F
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- CBL RIBN 4COND 0.05 GRAY 250'
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Flat Ribbon Cables
- Cable Type :
- Flat Cable
- Conductor Strand :
- 7 Strands / 36 AWG
- Features :
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket Color :
- Gray
- Length :
- 250.0' (76.20m)
- Number of Conductors :
- 4
- Operating Temperature :
- 105°C
- Pitch :
- 0.050" (1.27mm)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 2651
- Ribbon Thickness :
- 0.035" (0.89mm)
- Ribbon Width :
- Shielding :
- Unshielded
- Voltage :
- 300 V
- Wire Gauge :
- 28 AWG