AD5440YRUZ-REEL7
- Артикул производителя:
- AD5440YRUZ-REEL7
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Supply, Analog :
- 2.5V ~ 5.5V
- Voltage - Supply, Digital :
- 2.5V ~ 5.5V