X9460KV14IZ-2.7
- Артикул производителя:
- X9460KV14IZ-2.7
- Краткое описание:
- IC DGTL POT 33KOHM 32TAP 14TSSOP
- Features :
- Mute, Selectable Address, Zero-Cross Sense
- Interface :
- I²C
- Memory Type :
- Volatile
- Number of Circuits :
- 2
- Number of Taps :
- 32
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Resistance (Ohms) :
- 33k
- Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) :
- 100
- Supplier Device Package :
- 14-TSSOP
- Taper :
- Logarithmic
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Supply :
- ±2.7V ~ 5.5V