X9420YV14-2.7T1
- Артикул производителя:
- X9420YV14-2.7T1
- Краткое описание:
- IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 14TSSOP
- Interface :
- SPI
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Resistance (Ohms) :
- 2.5k
- Supplier Device Package :
- 14-TSSOP
- Temperature Coefficient (Typ) :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Supply :
- ±2.7V ~ 5.5V