X9015UM8I-2.7T1
- Артикул производителя:
- X9015UM8I-2.7T1
- Краткое описание:
- IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8MSOP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-MSOP
- Temperature Coefficient (Typ) :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V