X9259TS24I-2.7
- Артикул производителя:
- X9259TS24I-2.7
- Краткое описание:
- IC DGT POT 100KOHM 256TAP 24SOIC
- Interface :
- I²C
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Resistance (Ohms) :
- 100k
- Temperature Coefficient (Typ) :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V