LMR-240-75-LSZH
- Артикул производителя:
- LMR-240-75-LSZH
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Times Microwave Systems
- Краткое описание:
- LMR-240-75 W/BLACK NON-HALOGEN J
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Coaxial
- Conductor Strand :
- Solid
- Features :
- Impedance :
- 75 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.240" (6.10mm)