TCOM-300-FR
- Артикул производителя:
- TCOM-300-FR
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Times Microwave Systems
- Краткое описание:
- TCOM-300 W/NON-HALOGEN FR JKT, L
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Coaxial - Riser
- Conductor Strand :
- Solid
- Features :
- Impedance :
- 50 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.300" (7.62mm)