LMR-240-LSZH
- Артикул производителя:
- LMR-240-LSZH
- Краткое описание:
- LMR-240 W/BLACK NON-HALOGEN JACK
- Impedance :
- 50 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.240" (6.10mm)