LMR-500-LSZH
- Артикул производителя:
- LMR-500-LSZH
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Times Microwave Systems
- Краткое описание:
- LMR-500 W/BLACK NON-HALOGEN JACK
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Coaxial
- Conductor Strand :
- Solid
- Features :
- Impedance :
- 50 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.500" (12.70mm)