LMR-240-FR-PVC
- Артикул производителя:
- LMR-240-FR-PVC
- Краткое описание:
- LMR-240 W/ FRPVC JKT, LISTED CMR
- Features :
- Fire Retardant
- Impedance :
- 50 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.240" (6.10mm)