C5775.18.01
- Артикул производителя:
- C5775.18.01
- Производитель/Бренд:
- Prysmian Group
- Краткое описание:
- CABLE COAXIAL RG6 18AWG 100'
- Производитель :
- Prysmian Group
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- RG-6
- Cable Type :
- Coaxial
- Conductor Strand :
- Solid
- Features :
- Impedance :
- 75 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.263" (6.68mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- 100.0' (30.48m)
- Product Status :
- Obsolete
- Shield Type :
- Foil, Braid
- Usage :
- CATV
- Wire Gauge :
- 18 AWG (0.82mm²)