0026A0024-9X
- Артикул производителя:
- 0026A0024-9X
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
- Краткое описание:
- CABLE TWINAXIAL 26AWG 5'
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Twinaxial
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 38 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.135" (3.43mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 5.0' (1.52m)
- Product Status :
- Active
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 26 AWG