0026M3424-9
- Артикул производителя:
- 0026M3424-9
- Краткое описание:
- COAX CABLE-HIGH PERFO
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 38 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.146" (3.71mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Shield Type :
- Double Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 26 AWG