5024M0024-9
Артикул производителя:
5024M0024-9
Производитель/Бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Краткое описание:
COAX CABLE-HIGH PERFO
Производитель :
Категория товара :
Coaxial Cables (RF)
Cable Group :
Cable Type :
Twinaxial
Conductor Strand :
Features :
24 AWG Drain Wire
Impedance :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.274" (6.96mm)
Jacket (Insulation) Material :
Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket Color :
White
Length :
Product Status :
Active
Shield Type :
Usage :
Wire Gauge :
24 AWG