0024S1664-9
- Артикул производителя:
- 0024S1664-9
- Краткое описание:
- COAX CABLE-TWINAXIAL
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.185" (4.70mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
- Jacket Color :
- White
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 24 AWG