0024A0524-5-L146
- Артикул производителя:
- 0024A0524-5-L146
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- COAX CABLE-HIGH PERFO
- Производитель :
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.141" (3.58mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
- Jacket Color :
- Green
- Wire Gauge :
- 24 AWG