0024T0024-N(LM)
- Артикул производителя:
- 0024T0024-N(LM)
- Краткое описание:
- COAX CABLE-HIGH PERFO
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.149" (3.78mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket Color :
- White
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 24 AWG