10613-24-9CS2662
- Артикул производителя:
- 10613-24-9CS2662
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 77 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.146" (3.71mm)
- Wire Gauge :
- 24 AWG