10612-24-96-F871
- Артикул производителя:
- 10612-24-96-F871
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 77 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.129" (3.28mm)
- Jacket Color :
- White, Blue Stripe
- Wire Gauge :
- 24 AWG