0022E0311-0-L013
- Артикул производителя:
- 0022E0311-0-L013
- Краткое описание:
- COAX CABLE-TWINAXIAL
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 34 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.203" (5.16mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Thermorad® S
- Jacket Color :
- Black
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 22 AWG