7526K5424-9
- Артикул производителя:
- 7526K5424-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- CABLE TRIAXIAL 26AWG 2500'
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Triaxial
- Conductor Strand :
- 7 Strands / 34 AWG
- Features :
- Impedance :
- 75 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.167" (4.24mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 2500.0' (762.00m)
- Product Status :
- Active
- Shield Type :
- Double Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 26 AWG