0026D0214-9
- Артикул производителя:
- 0026D0214-9
- Краткое описание:
- COAX CABLE-STANDARD P
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 38 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.123" (3.12mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
- Jacket Color :
- White
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- RF Signal
- Wire Gauge :
- 26 AWG