10602-24-9CS2075
- Артикул производителя:
- 10602-24-9CS2075
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- COAX CABLE-DATA BUS
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Twinaxial
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 36 AWG
- Features :
- Impedance :
- 77 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.137" (3.48mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- Product Status :
- Active
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- RF Signal
- Wire Gauge :
- 24 AWG