10598-30-9X
- Артикул производителя:
- 10598-30-9X
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- COAX CABLE-HIGH PERFO
- Производитель :
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Triaxial
- Conductor Strand :
- 7 Strands / 38 AWG
- Features :
- Impedance :
- 95 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.146" (3.71mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket Color :
- White
- Active
- Shield Type :
- Double Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 30 AWG