SCRUS-10-G-00.25-MBS-MB
- Артикул производителя:
- SCRUS-10-G-00.25-MBS-MB
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL USB2.0 MIN B RCPT-MIN B PLUG
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- USB Cables
- Color :
- Black
- Configuration :
- Mini B Female to Mini B Male (Circular Coupling)
- Features :
- Data Transfer and Charge, Industrial Environments - IP68, Panel Mount
- Length :
- 0.82' (250.0mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Shielding :
- Shielded
- Specifications :
- USB 2.0
- Transfer Rate :
- Wire Gauge :
- 20 AWG, 25 AWG, 28 AWG