ABP30-1-1/2-3
- Артикул производителя:
- ABP30-1-1/2-3
- Производитель/Бренд:
- Continental Fan
- Краткое описание:
- PANEL FAN, THREE PHASE, 12080 CF
- Производитель :
- Continental Fan
- Категория товара :
- Fans - Agricultural, Dock and Exhaust
- Air Flow - High :
- 12080 CFM
- Air Flow - Low :
- Approval Agency :
- Depth :
- Diameter :
- 30"
- Drive Type :
- Belt
- Height :
- 36"
- Horsepower :
- 1-1/2
- Includes :
- Length (Inches) :
- Motor Type :
- Noise :
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 1140
- Type :
- Panel Fan
- Voltage :
- 230V/460V