POW30OSC
- Артикул производителя:
- POW30OSC
- Производитель/Бренд:
- J&D Manufacturing
- Краткое описание:
- J&D 30" OUTDOOR OSCILLATING WALL
- Производитель :
- J&D Manufacturing
- Категория товара :
- Fans - Agricultural, Dock and Exhaust
- Air Flow - High :
- 5010 CFM
- Air Flow - Low :
- 3030 CFM
- Approval Agency :
- UL, cUL, OSHA, UL 507
- Depth :
- Diameter :
- 30"
- Drive Type :
- Direct
- Height :
- 8"
- Horsepower :
- 1/4
- Includes :
- Length (Inches) :
- 46
- Motor Type :
- Totally Enclosed
- Noise :
- 45dB(A)
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 1055
- Type :
- Oscillating Wall Fan
- Voltage :
- 115V