2.5W 3.5K FL 120VBR20-D-BZT
- Артикул производителя:
- 2.5W 3.5K FL 120VBR20-D-BZT
- Производитель/Бренд:
- Moon Visions
- Краткое описание:
- 25W 120V WARM WHITE FLOOD LED DO