H3JA-8C AC100-120 10M
- Артикул производителя:
- H3JA-8C AC100-120 10M
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC
- Delay Time :
- 1 Min ~ 10 Min
- Function :
- On-Delay
- Mounting Type :
- Socketable
- Product Status :
- Obsolete
- Relay Type :
- Mechanical Relay
- Termination Style :
- Plug In, 8 Pin (Octal)
- Timing Adjustment Method :
- Hand Dial
- Timing Initiate Method :
- Input Voltage
- Voltage - Supply :
- 100 ~ 120VAC