G2ZM20 12-240VAC/DC
- Артикул производителя:
- G2ZM20 12-240VAC/DC
- Производитель/Бренд:
- TELE Controls Inc
- Краткое описание:
- RELAY TIME DELAY 100HR 5A 250V
- Производитель :
- TELE Controls Inc
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC
- Delay Time :
- 0.05 Sec ~ 100 Hrs
- Function :
- Programmable (Multi-Function)
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- Mechanical Relay
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Timing Adjustment Method :
- Screwdriver Slot
- Timing Initiate Method :
- Input Voltage, Trigger Signal
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 240VAC