H3CR-HRL AC200-240 S
- Артикул производителя:
- H3CR-HRL AC200-240 S
- Краткое описание:
- RELAY TIME DELAY 12SEC 5A 250V
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC
- Delay Time :
- 0.05 Sec ~ 12 Sec
- Function :
- Off-Delay
- Active
- Relay Type :
- Mechanical Relay
- Termination Style :
- Plug In, 11 Pin (Octal)
- Timing Adjustment Method :
- Hand Dial
- Timing Initiate Method :
- Input Voltage
- Voltage - Supply :
- 200 ~ 240VAC