H3CR-A8S AC24-48/DC12-48
- Артикул производителя:
- H3CR-A8S AC24-48/DC12-48
- Краткое описание:
- RELAY TIME DELAY 300HRS SOCKET
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Delay Time :
- 0.05 Sec ~ 300 Hrs
- Function :
- Programmable (Multi-Function)
- Active
- Relay Type :
- Solid State Relay
- Termination Style :
- Plug In, 8 Pin (Octal)
- Timing Adjustment Method :
- Hand Dial
- Timing Initiate Method :
- Voltage - Supply :
- 24 ~ 48VAC, 12 ~ 48VDC