TDML110DL
- Артикул производителя:
- TDML110DL
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- RELAY TIME DEL 102.3SEC 10A 120V
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 120/240VAC
- Delay Time :
- 0.1 Sec ~ 102.3 Sec
- Function :
- On-Delay
- Mounting Type :
- Socketable
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- Mechanical Relay
- Termination Style :
- Plug In, 8 Pin (Octal)
- Timing Adjustment Method :
- DIP Switches
- Timing Initiate Method :
- Input Voltage
- Voltage - Supply :
- 110VDC