R32-11A10-120M
- Артикул производителя:
- R32-11A10-120M
- Производитель/Бренд:
- NTE Electronics, Inc
- Краткое описание:
- RELAY TIME DELAY 10A 120V
- Производитель :
- NTE Electronics, Inc
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 120VAC/30VDC
- Delay Time :
- Function :
- Off-Delay
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- Mechanical Relay
- Termination Style :
- Plug In, 11 Pin (Octal)
- Timing Adjustment Method :
- Timing Initiate Method :
- Voltage - Supply :
- 120VAC