TTM4010S-220VAC
- Артикул производителя:
- TTM4010S-220VAC
- Производитель/Бренд:
- Autonics
- Краткое описание:
- RELAY TIME DELAY 10SEC 3A 240V
- Производитель :
- Autonics
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Circuit :
- 4PDT (4 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 3A @ 240VAC
- Delay Time :
- 0.1 Sec ~ 10 Sec
- Function :
- On-Delay
- Mounting Type :
- Socketable
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- Termination Style :
- Plug In, 14 Pin
- Timing Adjustment Method :
- Hand Dial
- Timing Initiate Method :
- Voltage - Supply :
- 220VAC