175SO-110
- Артикул производителя:
- 175SO-110
- Производитель/Бренд:
- Mueller Electric Co
- Краткое описание:
- RELAY TIME DELAY 3HR 3A 250V
- Производитель :
- Mueller Electric Co
- Категория товара :
- Time Delay Relays
- Circuit :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 3A @ 250VAC
- Delay Time :
- 0.1 Sec ~ 3 Hrs
- Function :
- On-Delay
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- Mechanical Relay
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Timing Adjustment Method :
- Screwdriver Slot
- Timing Initiate Method :
- Input Voltage
- Voltage - Supply :
- 110VAC