MS56L-F02-B
- Артикул производителя:
- MS56L-F02-B
- Производитель/Бренд:
- Menics
- Краткое описание:
- BEACON LED 56MM FLASH BLUE 24V
- Производитель :
- Menics
- Категория товара :
- Stackable Tower Lighting, Beacons, and Components
- Features :
- Function :
- Flashing, Steady
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Lamp Type :
- LED
- Light Color :
- Blue
- Number of Stacks :
- 1
- Operating Temperature :
- -15°C ~ 40°C