MS56L-F10-Y
- Артикул производителя:
- MS56L-F10-Y
- Краткое описание:
- BEACON LED 56MM FLASH YLW 110V
- Light Color :
- Yellow
- Operating Temperature :
- -15°C ~ 40°C
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Wire Leads
- Type :
- Complete Unit
- Voltage - Supply :
- 110VAC